Żywy Znak dla Powstania Warszawskiego

To już 7. edycja Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego Jak co roku – 1 sierpnia w godzinę „W” – zbierzemy się na Placu Zamkowym, by uczcić pamięć i heroiczną walkę o niepodległość Warszawskich Powstańców, tworząc wspólnie Żywy Znak – Kotwicę. W tym roku, ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemii, Żywy Znak będzie przygotowany wyłącznie z pomocą wcześniej zarejestrowanych wolontariuszy.

Mimo to, zapraszamy wszystkich do udziału w 7. edycji Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego. Nie trzeba przychodzić na Plac Zamkowy, aby być z nami – od godziny 16:50 rozpoczniemy transmisję online, linki do transmisji online znajdują się na stronie: https://www.zywyznak.pl/transmisja-online

Wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć pod Kolumną Zygmunta, prosimy o założenie maseczek oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa: zachowania dystansu i dezynfekcji rąk. W organizacji wydarzenia wspiera nas coraz szersze grono fundacji, firm i organizacji, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. W tym roku są to: Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Historyczne Polonia Restituta, Fundacja Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom, Fundacja Łączka, Fundacja Służba Niepodległej, Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa, Fundacja Signa Temporum, Warszawska Sztafeta Niepodległości, Stowarzyszenie Koliber Oddział Warszawa, Lite.pl, IBMedia, KorekStudio.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.zywyznak.pl Razem oddajmy godnie hołd Powstańcom, którzy walczyli o wolność przez 63 dni.

Projekt dofinansowany ze środków MKiDN. Projekt realizowany we współpracy z Narodowym Centrum Kultury.

Projekt w liczbach 2

123

Lorem ipsum 2

123

Lorem ipsum 2

123

Lorem ipsum 2

1234

Lorem ipsum